Slováci zostanú podradnou rasou a suverenita nášho štátu len dobrým vtipom.

Autor: Pavol Nemeš | 29.1.2018 o 9:58 | Karma článku: 1,18 | Prečítané:  406x

Hrubé porušovanie základných ľudských práv občana SR a slovenský konzulát v Mníchove nemá potrebu reagovať.

Ako sa k nám slovákom správajú úrady takzvaných vyspelých krajín a aké zásluhy na tomto stave má slovenský konzulát v Mníchove jasne vyplýva z nasledujúceho trestného oznámenia.

Vedúca konzulárneho oddelenia pani Zuzana Miškolciová jednoducho sklopí uši, keď zistí, že bola úmyselne oklamaná nemeckými úradmi a tým podryje suverenitu Slovenska.

Nemyslite si prosím, že som taký naivný, že by som dúfal v dosiahnutie nejakej spravodlivosti, ale toto neuveriteľné a nepochopiteľné správanie sa oficiálneho zástupcu slovenského „suverénneho“ štátu ma núti podať toto trestné oznámenie a zverejniť tieto informácie, pretože takéto niečo sa môže stať každému z vás, takže si v Nemecku dávajte pozor, lebo vaša viera v to, že Nemecko je právny štát a Slovensko suverénny, môže stroskotať na veľmi nemilom prekvapení vo forme straty vašej slobody aj na niekoľko rokov.

 

 

GENERÁLNA PROKURATÚRA SR                                    dňa: 26.01.2018

Štúrova 2                                                                              Pavol Nemeš

812 85 Bratislava 1                                                              ……………………..

………………………

 

Vec: Trestné oznámenie

 

Vážené dámy a páni,

týmto podávam trestné oznámenie proti vedúcej konzulárneho oddelenia konzulátu SR v Mníchove z dôvodu neposkytnutia pomoci mne ako občanovi Slovenskej republiky , napriek jasnému porušeniu mojich základných ľudských práv zo strany nemeckých úradov

a

z dôvodu nekonania vo veci ani potom, ako sa vedúca oddelenia konzulátu dozvedela, že bola oklamaná, respektíve zavádzaná zo strany pracovníka bavorského parlamentu ohľadne konania o mojej sťažnosti vo veci môjho protizákonného zatknutia a držania vo väzbe v Nemecku.

 

Podľa tvrdenia konzulky Zuzany Miškolciovej sa táto chcela zúčastniť na prejednávaní mojej sťažnosti proti porušeniu mojich základných ľudských práv nemeckými úradmi pri mojom zatknutí dňa 31.03.2014 a to konkrétne – nesprávnym, teda nezákonným poučením mňa ako zatknutej osoby, nepredvedením zatknutej osoby pred súd, ktorý musí podľa zákona spolkovej republiky Nemecko potvrdiť identifikáciu zatknutej osoby /§ 115a StPO – Trestný poriadok/ a rozhodnúť o vzatí tejto osoby do väzby, pričom musí zohľadniť námietky tejto osoby proti vzatiu do väzby.

V mojom prípade nebola po mojom zatknutí ani potvrdená moja identifikácia príslušným súdom /vôbec žiadnym súdom/

Ani mi nebola daná možnosť vzniesť námietky proti môjmu zatknutiu, ako to predpisuje nemecký zákon a dohoda o dodržiavaní základných ľudských práv.

Podľa vlastných slov slovenskej konzulky, prišla táto na toto pojednávanie o mojej sťažnosti dňa 06.05.2016, ale ešte pred začiatkom tohto jednania ju vyhľadal pracovník bavorského parlamentu a oznámil jej, že moja sťažnosť nebude v tento deň prejednávaná a že ju budú informovať o novom termíne prejednania mojej sťažnosti.

Konzulka teda podľa vlastného vyjadrenia odišla z budovy bavorského parlamentu, ale moja sťažnosť bola po jej odchode v tento istý deň, teda 06.05.2016 výborom bavorského parlamentu pre sťažnosti prejednaná a ako neodôvodnená zamietnutá.

Takýmto oklamaním a zavádzaním slovenskej konzulky, teda oficiálnym  zástupcom Slovenskej republiky v Nemecku prišlo teda k zjavnému poškodeniu suverenity Slovenskej republiky.

Keď nakoniec po niekoľkých týždňoch slovenský konzulát zistil, že prišlo k takémuto zavádzaniu a úmyselnému oklamaniu – teda k neuznaniu Slovenskej republiky ako suverénneho štátu, neboli  zo strany oklamaného slovenského konzulátu podniknuté žiadne kroky k objasneniu takéhoto konania, teda zavádzania zo strany bavorského parlamentu.

Stačí si len predstaviť, čo by robil nemecký konzulát na Slovensku a Nemecká vláda, ak by sa takéto niečo stalo občanovi nemeckej republiky na Slovensku, teda že by bol zatknutý a bez predvedenia pred sudcu vzatý do väzby a ak by podal sťažnosť a nemeckému konzulovi by bolo zabránené takýmto istým spôsobom zúčastniť sa na pojednávaní o jeho sťažnosti.

Je Slovensko naozaj suverénnym štátom a členským štátom európskej únie, alebo je tento štatút len pro forma a my sme ovcami určenými na lacnú prácu a bez nároku na ľudské práva?

Keď si dovolia nemecké úrady takéto zavádzanie oficiálneho zástupcu iného „ suverénneho“ štátu, potom by pre nikoho nemal byť problém predstaviť si, že v takzvanom „právnom“ štáte v Nemecku nemá nikto šancu dovolať sa vlastných práv, ešte k tomu ak sa jedná o príslušníka iného štátu.

Ja som vďaka tejto „kolaborácii“ slovenského konzulátu v Mníchove s bavorským parlamentom na odopretí mi mojich základných ľudských práv, ktoré by mne, tak ako každému mala garantovať charta o ľudských právach stratil vo väzení v Nemecku tri roky a deväť mesiacov a to v takom jasnom rozpore s nemeckými zákonmi, že bavorský parlament sa rozhodol zabrániť klamstvom a zavádzaním prítomnosti oficiálneho zástupcu Slovenska na prejednávaní o mojej sťažnosti.

Pavol Nemeš

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

DOMOV

Techniku zo základne v Dolnej Krupej žiada ministerstvo vrátiť

Čo robia Noční vlci v Dolnej Krupej.

DOBRÉ RÁNO

Dobré ráno: V RTVS môže byť ohrozené vysielanie správ

Ľudia v spravodajstve končia, spor o verejnoprávnosť pokračuje.

Stĺpček Jakuba Fila

Ešte sa chceme tváriť, že vlci sú len zvedaví turisti a branci iba obľubujú pohyb?

Tajné služby o Nočných vlkoch mlčia.


Už ste čítali?